Aktualności

20-01-2024
Zimowe ferie 2024 na sportowo
Zimowe ferie 2024 na sportowo
Przed nami kolejny tydzień ferii. Są jeszcze 3 wolne miejsca. W programie: Mandoria - Tematyczny Park Rozrywki, Hangar 646 - trampoliny, Lodowisko Miejskie w Otwocku oraz codziennie na hali sportowej gry zespołowe z różnych dyscyplin sportu. Zapraszamy!!!
19-01-2024
Pierwszy tydzień ferii z OKS
Pierwszy tydzień ferii z OKS "START" za nami
Były łyżwy i wyjazdy do parku rozrywki Mandoria oraz do parku trampolin Hangar 646. Stałym elementem były codzienne treningi, gry i zabawy na hali sportowej oraz samodzielne przygotowanie posiłków na II śniadanie. Dziękujemy że byliście z nami i zapraszamy na treningi do naszych sekcji przez cały rok!
16-01-2024
Dołącz do drużyny piłki nożnej seniorów
Dołącz do drużyny piłki nożnej seniorów
Trwa nabór uzupełniający - zapraszamy na treningi prowadzone przez Trenerów Michała Suskiego i Jerzego Podbrożnego
07-11-2023
Srebrny Olek!!!
Srebrny Olek!!!
W niedzielę na PGE Narodowy odbył się bieg Niepodległa Piątka, w ramach którego rozegrano Mistrzostwa Polski w biegu na 5 km. Nasz zawodnik ALEKSANDER WIĄCEK został wicemistrzem Polski!!! Przypomnijmy, że rok temu Olek wywalczył w tym biegu brązowy medal. Dość trudne warunki pogodowe- deszcz i silny wiatr nie przeszkodziły Olkowi w pięknej walce o miejsce na podium. Wielkie brawa dla naszego zawodnika i trzymamy kciuki za dalsze starty jeszcze w tym sezonie - w tym Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych.
01-11-2023
Pamiętamy!!!
Pamiętamy!!!
1 listopada 2023 roku pod tablicami upamiętniającymi zmarłych sportowców Otwockiego Klubu Sportowego ”START” oraz osoby związane z otwockim sportem, spotkali się byli i obecni przedstawiciele zarządu oraz zawodnicy. Zapalono znicze i złożono wieniec. Uczczono w ten sposób pamięć wybitnych kolegów, którzy odeszli na sportową wieczną wartę. - „Mamy nadzieję, że ta inicjatywa będzie kontynuowana przez kolejne pokolenia naszej sportowej rodziny OKS ”START” Otwock” - powiedział w krótkiej przemowie były Prezes Klubu, Pan Janusz Goliński.
08-10-2023
Startują treningi ogólnorozwojowe dla najmłodszych!
Startują treningi ogólnorozwojowe dla najmłodszych!
Już 7 października rozpoczynamy zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 4-7 lat. Kolejny trening odbędzie się w sobotę 21.10.2023 r. Treningi w październiku są bezpłatne - serdecznie zapraszamy!
01-03-2023
Amatorska Grupa Biegowa zaprasza dorosłych
Amatorska Grupa Biegowa zaprasza dorosłych
Zajęcia z trenerką lekkiej atletyki, p. Bożeną Dziubińską. Profesjonalizm i dobra zabawa podczas treningów, a osiągane wyniki i przebieg zajęć można obserwować na fb: https://www.facebook.com/am.grup.biegowa
Chcesz nasz bliżej poznać?
Sprawdź naszą kadrę
Nasza kadra
Kontakt z nami

 

biuro Klubu znajduje się w budynku hali podnoszenia ciężarów na parterze