LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Grana sobota (12 IX AKTUALIZACJA) 2015.09.12 10:24:03

Rozpoczynamy graną sobotę! Jako pierwsi do walki ruszają nasze najmłodsze Osy z rocznika 2007 pod wodzą Jarosława Kęska.

(10:20) Czekamy na wieści po pierwszej kwarcie meczu OKS 2007. Rywalem jest zespół MUKS Kosa Konstancin

(13:00) OKS 2007 po wyrównanym meczu przegrał z MUKS Kosa Konstancin 5:7

(13:31) Bramki dla OKS 2007: Antoni Tomaszek (2), Michał Bodalski i Maciej Krawczyk. OKS prowadził przez trzy czwarty, ale w ostatniej zabrakło sił. Kilku podstawowych zawodników zmogła choroba. Mimo porażki brawa za walkę!

(13:35) OKS 2005 przegrał z Wilgą Garwolin 2:6. Bramki dla OKS: Daniel Artan i Piotr Lipiński

(13:40) OKS 2000 zremisował z Deltą Warszawa 2:2. Bramki dla OKS: Kacper Kapuśniak i Marcin Napieralski

(14:52) A tymczasem seniorzy pozdrawiają z wesołego autobusu do Łodzi (Spokojnie już dojechali;)

(15:58) Za chwilę pierwszy gwizdek w Łodzi

(15:50) gramy w składzie: Krzyżewski, Bylak, Nowotka, Borys, Musbau, Karaś, Piekut, Brewczyński, Mroczek, Tokaj, Piotrzkiewicz. Do przerwy 0:0

(18:00) Przegrywamy z ŁKS 1:0

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750