Remis z Iskrą Pilawa

Pierwsza połowa toczyła się głównie pod dyktando zawodników OKS, którzy raz po raz starali się przedostać pod bramkę dobrze grający obrony z Pilawy. Trampkarze Startu starali się kombinacyjnie budować swoje ataki, korzystając z umiejętności zdobywanych podczas sesji treningowych, (gra 1x1, wyjście na pozycje). Aktywny na swojej stronie był Patryk Chodas, który regularnie napędzał ataki swojej drużyny. Bardzo dobrze prezentowali się również zawodnicy z rocznika 2010 (Łukasz, Aleks oraz Julek, Mikołaj i Kacper). Po jednej z akacji sytuacji sam na sam nie zmarnował Aleks i dał prowadzenie 1-0.
Drugą połowę rozpoczęliśmy od składnej akcji, jednak strzał Kuby Moskały odbił się od dwóch słupków i piłka wyszła w pole. Od tego momentu w naszą grę wkradł się chaos co skrzętnie wykorzystali zawodnicy z Pilawy strzelając dwa gole. Po lekkim szoku jakim była strata dwóch bramek udało nam się jedynie doprowadzić do remisu, błąd obrony wykorzystał Łukasz Wojtasik.
OKS – Iska Pilawa 2-2 (1-0)
Kołecki, Osiński, Barejka, Woźniak, Koch, Maliszewski, Wojatasik, Galant, Moskała, Lewandowski, Chodas.
Grali również: Krawczyk, Kowalski.