Pierwszy ligowy mecz seniorów w sezonie 2023/24 za nami

Pierwszy ligowy mecz seniorów w sezonie 2023/24 za nami

Na inaugurację B-klasy warszawskiej grupy II sezonu 2023/24 OKS "START" Otwock wybrał się do Wilgi, gdzie rozegrał mecz z tamtejszym zespołem Amur Wilga. Mecz rozpoczął się po naszej myśli. W 15 minucie mogliśmy się cieszyć z prowadzenia, a to za sprawą Maksa Redy, wykorzystującego dobitkę z rzutu wolnego, który on sam wykonywał. Jeszcze minutę przed przerwą Amur zdołał wyrównać. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne napastnik gospodarzy zdobył bramkę z główki. Drugi raz na prowadzenie wyszliśmy w 57 minucie. Maks Reda, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem znowu mógł się cieszyć ze strzelonej bramki. Gospodarze wyrównali 6 minut później,wykorzystując zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W 80 minucie nasz strzelec dwóch bramek, Maks Reda zobaczył drugą żółtą kartkę i musieliśmy kończyć mecz w osłabieniu. Amur ustalił wynik na 3:2 w 89 minucie.

Skład:
1 Cyprian Reda
2 Kacper Gryzik
4 Mariusz Cabaj
5 Szymon Burkowski
7 Adrian Izdebski
8 Bartosz Wilczek
9 Grzegorz Pijanowski
10 Maks Reda
14 Jan Duda
20 Bartosz Mrozek
23 Bartłomiej Skrodzki
Rezerwowi:
12 Michał Poncyliusz
3 Bartosz Słowiński
14 Radosław Ratajczyk
15 Nikodem Guzdek
36 Hubert Dąbrowski
69 Dawid Jaca
 

W zaciętym meczu, przy 30 stopniowym upale piłkarze z Otwocka zostawili na boisku mnóstwo sił i wykazali się wielką determinacją.

Podczas meczu nasi zawodnicy byli wspierani głośnym dopingiem przez kilkudziesięcioosobową grupę fanów z Otwocka, co dodawało sił i ogromnej otuchy naszym piłkarzom.

Następny mecz OKS Start Otwock zagra 5 września w Rembertowie.
Dziękujemy za walkę i czekamy na pierwsze 3 punkty ????????
Do Boju!  ???? ????

Chcesz nasz bliżej poznać?
Sprawdź naszą kadrę
Nasza kadra
Kontakt z nami

UWAGA:

trwa remont obiektów - telefon stacjonarny chwilowo nieczynny